اخبار باغشهر بم

اشک‌های مرضیه جعفری پرافتخارترین سرمربی فوتبال بانوان ایران

شهرداری بم ناکام در تکرار هشتمین قهرمانی فوتبال بانوان

اشک‌های مرضیه جعفری سرمربی تیم فوتبال زنان شهرداری بم پس از ناکامی از رسیدن به پنجمین قهرمانی متوالی لیگ برتر بانوان ایران


در همین ارتباط بخوانید:


به گزارش باغشهر، سرمربی فوتبال زنان شهرداری بم پس از ناکامی تیمش در راه رسیدن به قهرمانی لیگ فوتبال زنان با چشمانی اشکبار بازیکنان خود را به آغوش کشید.

مرضیه جعفری که با شهرداری بم هفت عنوان قهرمانی لیگ برتر را به دست آورده؛ پرافتخارترین سرمربی فوتبال بانوان به شمار می‌رود و خود خالق تیم شهرداری بم بوده و پس از آن‌که اعضای تیمش در زلزله‌بم از دنیا رفتند، تیمی جدید ساخت و آن را تبدیل به پرافتخارترین تیم لیگ‌ فوتبال زنان کرد.

جعفری هفته گذشته و در تقابل با سپاهان، به دلیل بیماری پسرش نتوانست کنار تیمش باشد و نبود او باعث شکست ۲ بر یک شهرداری شد و بمی‌ها جای خود در صدر جدول را به شهرداری سیرجان دادند‌.

بانوان شهرداری بم امروز و در هفته پایانی در خانه با چهار گل وچان کردستان را در هم کوبیدند اما پیروزی تلخی بود چرا که در بازی همزمان شهرداری سیرجان برد تا قهرمانی ایران از آن دیگر نماینده استان کرمان شود.

اشک‌های مرضیه جعفری
اشک‌های مرضیه جعفری و بازیکنان شهرداری بم پس از نایب قهرمانی

مرضیه جعفری پس از پایان بازی امروز با چشمانی اشکبار به میان زمین آمد و با در آغوش کشیدن سمانه چهکندی ستاره تیمش، گریه‌های خود را ادامه داد و سپس به سراغ دیگر بازیکنانش رفت تا عمق ناراحتی بمی‌ها برای از دست رفتن این قهرمانی این‌چنین نمایان شود./ ورزش‌سه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه