اخبار باغشهر بم

باران و برف در بم و دهبکری از اواخر امشب (پنج‌شنبه) تا عصر شنبه ۸ بهمن

هشدار هواشناسی / هوای بم از اواخر وقت امشب (پنج‌شنبه ۶ بهمن) بارانی می‌شود و در  مناطق کوهستانی از جمله دهبکری و دریجان شاهد بارش برف خواهیم بود.

بارش شدید برف و باران از ساعات بامدادی

هوای شهر بم از اواخر امشب (پنج‌شنبه) بارانی می‌شود و بامداد فردا (جمعه) شدت بارش‌ها بالا می‌رود. همزمان در دهبکری و دیگر مناطق کوهستانی به‌ویژه دریجان بارش برف خواهیم داشت.

براساس نقشه‌های هواشناسی از ساعات پایانی امشب (پنج‌شنبه ۶ بهمن) و با ورود مجدد سامانه بارشی به شرق استان کرمان، بارش شدید باران در شهر بم و همچنین بارش برف در مناطق کوهستانی مختلف از جمله دهبکری و دریجان پیش‌بینی می‌شود. این بارش‌ها در ساعات بامدادی جمعه (۷ بهمن) شدیدتر خواهند شد.

آغاز بارش مجدد از عصر شنبه (۸ بهمن) 

بارش باران در بم و برف در دهبکری و دریجان از ظهر جمعه (۷ بهمن) متوقف می‌شود و با کاهش دما، هوای مناطق شرقی سردتر خواهد شد. بعدازظهر شنبه (۸ بهمن) مجددا فعالیت سامانه بارشی آغاز می‌شود که طی آن شاهد بارندگی در بم و برف در دهبکری خواهیم بود.

از بعدازظهر روز شنبه ۸ بهمن فعالیت سامانه بارشی بار دیگر مناطق مختلف استان کرمان را تحت تاثیر قرار می‌دهد که براساس آن برای شهر بم بارش نسبتا شدیدباران و برای ارتفاعات و مناطق کوهستانی بارش برف پیش‌بینی می‌شود.
طی هشدار سازمان هواشناسی کشور، روز شنبه ۸ بهمن در مناطقی از استان‌های فارس، بوشهر، یزد، کرمان، هرمزگان، جزایر واقع در خلیج‌فارس و تنگه هرمز، کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان بارندگی شدید خواهیم داشت. این بارش‌ها در مناطق گرمسیر به شکل رگبار، رعدوبرق و در مناطق سردسیر و مرتفع به شکل برف رخ می‌دهد.
از روز یکشنبه ۹ بهمن‌ماه ۱۴۰۱ منطقه بم و دیگر نقاط استان کرمان با افزایش دما مواجه می‌شوند و در نتیجه هوای بم نسبت به هفته قبل گرم‌تر می‌شود.

ورود به سامانه هواشناسی بم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه