اخبار باغشهر بم

برنامه و نتایج خاتون بم در جام باشگاه‌های فوتبال بانوان آسیا

برنامه کامل مسابقات تیم فوتبال خاتون بم در جام باشگاه‌های بانوان آسیا همراه با اعلام نتایج / مرداد و شهریور ۱۴۰۱


دیدار رفت خاتون ایران برابر نماینده ازبکستان با تساوی یک – یک پایان یافت

تیم فوتبال خاتون بم که از ساعت ۱۶:۳۰ امروز (شنبه ۲۹ مرداد) به مصاف سوگدیانا ازبکستان رفته است؛ دقیقه ۱۹ گل اول دیدار را دریافت کرد و دقیقه ۵۵ نیز گل مساوی را به ثمر رساند.

دیدار برگشت: شکست خاتون و حذف از آسیا

تیم فوتبال خاتون بم در دیدار برگشت با نتیجه یک بر صفر شکست خورد و از صعود به فینال آسیا بازماند.


تغییر در برنامه AFC

طبق برنامه اولیه Afc از جام باشگاه‌های فوتبال زنان آسیا، قرار بود تیم‌های خاتون ایران، ارتدکس اردن، گوکولام هند و سوگدیانا ازبکستان از ۲۹ مرداد تا ۴ شهریور و طی دیدارهای حذفی به مصاف یکدیگر بروند اما اکنون و با انصراف نماینده اردن و همچنین تعلیق فوتبال هند؛ دو تیم خاتون بم سوگدیانا ازبکستان دو بازی رفت و برگشت برگزار می‌کنند و برنده آن‌ها روز ۲۰ مهر در دیدار فینال برابر تیم‌برتر منطقه شرق آسیا قرار می‌گیرد‌.

برنامه بازی‌های خاتون بم در آسیا / تاریخ و ساعت برگزاری مسابقات

بازی رفت / شنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ 

خاتون بم ۱ – ۱ سوگدیانا ازبکستان _ ساعت ۱۶:

بازی برگشت / سه‌شنبه ۱ شهریور ۱۴۰۱

خاتون بم ۰ – ۱ سوگدیانا ازبکستان _ ساعت ۱۶:۳۰


اردوهای آماده‌سازی خاتون بم برای مسابقات آسیایی

تیم فوتبال بانوان خاتون بم از ۲۳ تیرماه الی ۷ مردادماه اردوی آماده‌سازی خود را در تهران برگزار نمود و از ۸ مرداد نیز در قزاقستان به آماده‌سازی بیشتر می‌پردازد. تیم خاتون بم از ۲۰ مرداد راهی ازبکستان می‌شود تا طبق برنامه Afc با سه تیم گوکولام هند، سوگدیانا ازبکستان و ارتدکس اردن؛ بازی‌های منطقه غرب آسیا را برگزار کنند. برنده نهایی این چهار تیم به مصاف تیم برتر منطقه شرق آسیا می‌رود تا قهرمان بانوان آسیا مشخص شود.


دیدارهای تدارکاتی خاتون بم در راه آسیا

تیم فوتبال بانوان خاتون بم که هم‌اکنون در قزاقستان به‌سر می‌برد جهت آماده‌سازی بیشتر، دو بازی دوستانه با تیم‌های قهرمان و نایب‌قهرمان قزاقستان در برنامه دارد.

خاتون بم در دیدار تدارکاتی اول مقابل تیم نایب‌قهرمان قزاقستان با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد اما در دیدار دوستانه دوم برابر قهرمان قزاقستان موفق شد با نتیجه یک بر صفر پیروز شود.


چهار تیم خاتون بم، گوکولام هند، سوگدیانا ازبکستان و ارتدکس اردن از اواخر مردادماه به مصاف هم می‌روند تا تیم برتر منطقه غرب آسیا مشخص شود؛ سپس تیم برتر منطقه غرب روز ۲۰ مهرماه به مصاف تیم برتر منطقه شرق می‌رود تا قهرمان آسیا مشخص شود.
تیم فوتبال بانوان بم که پیش از این با نام شهرداری بم موفق به کسب ۷ عنوان قهرمانی شده بود، از سال گذشته و پس واگذاری به مجتمع معدنی خان‌خاتون، با نام خاتون بم شناخته می‌شود. این تیم فصل ۱۴۰۰- ۱۴۰۱ موفق به کسب هشتمین قهرمانی تاریخ بم در فوتبال بانوان کشو شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه