اخبار ایران و جهان

بروزرسانی جدید اینستاگرام؛ امکان بارگذاری ویدیو ۶۰ دقیقه‌ای در instagramtv

IGTV آن چیزی نبود که اینستاگرام انتظار داشت؛ "اینستاگرام تی وی" جایگزین می‌شود.

مهر ۱۴۰۰ _ اکتبر ۲۰۲۱ |  در بروزرسانی جدید شبکه اجتماعی اینستاگرام، امکان بارگذاری ویدیو با مدت ۶۰ دقیقه افزوده شده است و Instagramtv جایگزین igtv خواهد شد.


به گزارش انگجت – engadget.com؛ اینستاگرام شب گذشته ساعت‌ها از کار افتاد، اما با تغییر ظاهری در نحوه مدیریت ویدیوها توسط کاربران، دوباره به میادین بازگشت. اینستاگرام قالب طولانی IGTV خود را با ویدیوهای معمولی از فید اصلی ادغام کرده و تنها یک فرمت برای همه فیلم‌های اینستاگرام باقی مانده است.


جزئیات ویژگی جدید اینستاگرام درباره ویدیوها

در این بروزرسانی جدید نام IGTV به Instagramtv تغییر پیدا کرده است و اکنون کاربران اینستاگرام می‌توانند ویدیو‌هایی را به مدت ۶۰ دقیقه را در فید اصلی به اشتراک بگذارند و دیگر نیازی به اینکه کاربران برای مشاهده ویدیو کامل به بخش Instagram TV بروند، نیست.

با بروزرسانی جدید اینستاگرام، ویدیوهای کوتاه و بلند در یک لیست ذخیره می‌شوند / با قابلیت آپلود فیلم یک ساعته
در این قابلیت همه ویدیو‌های جدیدی که در اینستاگرام آپلود می‌شوند، چه کوتاه باشند و چه بلند در بخش جدیدی به نام Video ذخیره می‌شوند.
اینستاگرام چند ویژگی ویرایش دیگر را نیز معرفی کرده که می‌توان به قابلیت برش ویدیو، اضافه کردن فیلتر‌ها، اضافه کردن موقعیت مکانی و اضافه کردن نام افراد اشاره کرد.
در آپدیت جدید اینستاگرام امکان افزودن مکان و نام افراد اضافه شده است

عرضه IGTV آن چیزی نبود که اینستاگرام انتظار داشت

در بروزرسانی جدید، Instagramtv می‌تواند جذب کاربران برای دیدن ویدیو‌های اینستاگرام را افزایش دهد. عرضه IGTV آن چیزی نبود که اینستاگرام انتظار داشت و مخاطبان را آنچنان به خود جذب نکرد. اکنون این به روزرسانی باعث می‌شود قالب ویدیویی طولانی‌تر در دسترس قرار گیرد و کاربران به آسانی بتوانند ویدیو‌ها را مشاهده کنند. ممکن است سازندگان تمایل بیشتری به اشتراک گذاری ویدئو‌ها در اینستاگرام داشته باشند و این می‌تواند به غول رسانه‌های اجتماعی کمک کند تا بهتر با Tiktok و YouTube و سایر شبکه‌های اجتماعی متمرکز بر ویدیو رقابت کنند.
انگجت در پایان مطلب خود نوشت: این بروزرسانی جدید (Instagramtv) از امشب و به تدریج در دسترس تمام کاربران این شبکه اجتماعی قرار می‌گیرد تا رقابت اینستاگرام با یوتیوب و دیگر شبکه‌های اجتماعی ویدیویی آغاز شود./ انتخاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه