اخبار باغشهر بم

خودروی توقیفی در نرماشیر قهرمان مسابقات رالی گوادر پاکستان بود نه قاچاق + فیلم

با ارائه اسناد و مدارک مربوطه، خودروی قهرمان "مسابقات رالی صحرانوردی" از پارکینگ ترخیص شد.

خودروی مسابقه‌ای که توسط کامیون و بدون مدارک از چابهار به سمت تهران حمل میشد، توسط پلیس شهرستان نرماشیر توقیف گردید. این ماشین هفته گذشته موفق به کسب عنوان قهرمانی مسابقات رالی صحرانوردی در بندر گوادر پاکستان شده بود.

به گزارش باغشهر، ظهر امروز [دوشنبه ۱۰ آبان] فرماندهی انتظامی شهرستان نرماشیر از توقیف کامیون حامل خودروی مسابقه‌ای بدون سند خبر داده بود. براین اساس خودروی مسابقه‌ای و کامین حامل آن توقیف و روانه پارکینگ می‌شوند.

عکس ماشین مسابقه ای قهرمان ایل ها شو سایت باغشهر قهرمان
عکس خودروی کویرنورد / مسابقات قهرمانی رالی صحرانوردی پاکستان

ایوب خورشیدی دبیر هیات اتومبیل‌رانی شهرستان بم در گفتگو با سایت باغشهر گفت: خودروی مذکور قاچاق نبوده و طی روزهای گذشته از تهران برای شرکت در مسابقات رالی صحرانوردی به پاکستان اعزام شده است و با مالکیت و رانندگی “حسن بلوچیان” عنوان قهرمانی را نیز کسب می‌کند. خورشیدی همچنین افزود: این ماشین توسط کامیون درحال انتقال به تهران بوده و به دلیل همراه نداشتن سند، توسط پلیس توقیف می‌شود که با ارائه اسناد و مدارک از سوی مالک؛ این خودرو از پارکینگ ترخیص و راهی تهران شده است.
مسابقات بین‌المللی رالی صحرانوردی با حضور کشورهای مختلف در بندر گوادر پاکستان برگزار شد. حسن بلوچیان با همین خودرو در رالی ۱۲۵ کیلومتری موفق به کسب عنوان قهرمانی برای ایران شد.

فیلم / کویرنورد ایرانی قهرمان رالی گوادر پاکستان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه