اخبار باغشهر بم

خودسوزی در اداره صمت بم

صبح امروز شهروند بمی در اداره صنعت و معدن خودسوزی کرد.

ماجرای خودسوزی در اداره صنعت، معدن و تجارت بم (صمت) / علیرضا پشتیبان رئیس صمت توضیح می‌دهد.

علیرضا پشتیبان رئیس اداره صمت بم در گفتگو با خبرنگار ایرنا گفت: آذرماه سال گذشته شخصی به این اداره به عنوان شاکی مراجعه و بیان کرد که برای ساخت یک عدد خلاطه (ابزاری در ساخت وساز) به شخص دیگری مراجعه کرده اما دستگاه خراب شده و شخص هم آن را تعمیر نمی کند. آن فرد برای توضیحات بیشتر به اداره خوانده شد و قول داد دستگاه را طبق گارانتی درست کرده و تحویل فرد شاکی دهد اما به قول خود عمل نکرد و بعد از کش‌و‌قوس‌های فراوان نهایتا وی را به اداره تعزیرات حکومتی معرفی کردیم.
پشتیبان ادامه داد: این شخص صبح امروز به اداره ‘صمت’ بم آمد که به او اعلام شد باید به تعزیرات مراجعه کند. اما یکساعت بعد مجدد با در دست داشتن تینر به اداره آمد و تینر را روی خودش و من ریخت و فندک را زد که آتش به جان او، من و یکی از همکارانم افتاد و بخشی از اداره هم آتش گرفت.
پشتیبان: همکارانم توانستند با کپسول آتش نشانی ساختمان اداره و آتشی که روی تن من بود را خاموش کنند اما آن مرد با شعله‌های آتش به بیرون فرار کرد. به گفته وی مردم بیرون از اداره با پتو آتش روی بدن شخص را خاموش کردند و توسط پلیس و اورژانس به بیمارستان منتقل شد.
علیرضا پشتیبان رئیس اداره صمت بم از ناحیه دست و گوش راست دچار سوختگی شده، یکی از کارمندان این اداره ۲۰ درصد سوختگی دارد و آن شخص ۴۵ درصد. / ایرنا

حادثه خودسوزی و دیگرسوزی در اداره صنعت، معدن و تجارت بم، صبح روز شنبه ۷ خرداد رخ داد که حادثه‌دیدگان با کمک مردم نجات یافتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه