اخبار استان کرمان

رئیس جمهور: جیرفت قطعا استان می‌شود

رئیسی در بخشی از سخنان خود درباره استان شدن جنوب کرمان گفت: مساله استان شدن جنوب استان کرمان در دستور کار دولت است و ان‌شاءالله این موضوع پیگیری خواهد شد. اجرای آن با تاخیری مواجه شده، اما در مجموع استان جنوبی کرمان حتما تشکیل خواهد شد.

ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشور در جمع مردم جیرفت تشکیل استان کرمان جنوبی را قطعی دانست.

سید ابراهیم رئیسی ظهر امروز (جمعه) در جمع مردم جیرفت، با بیان اینکه جمعه روز بسیار بابرکتی است و حضور در جمع نورانی خانواده معظم شهیدان، ایثارگران و آزادگان و مردم متدین و انقلابی و با بصیرت و مردم ولایی شهرستان جیرفت این روز را برای بنده ویژه کرده است، با اشاره به سفر مجدد به شهرستان جیرفت در زمان وقوع سیلاب در این منطقه اظهارکرد: خدا را شاکر هستم که توفیقی مجدد برای بنده ایجاد کرد که از روستاهای جنوب استان بازدید خود شروع و پس از حضور در منطقه جازموریان، اکنون در جمع باصفای مردم خوب جیرفت هستم.

مردم جیرفت در روزهای پیروزی انقلاب خوش درخشیدند

وی با بیان اینکه مردمن متدین جیرفت در روزهای پیروزی انقلاب اسلامی و در دوران دفاع مقدس خوش درخشیدند، اظهار کرد: مردم این منطقه مردمی صادق در اعتقادات و باورهای خودشان هستند و دلیل این مدعا نیز شهدای بزرگوار، جانبازان و ایثارگرانی است که تقدیم انقلاب شده و زنان و مردانی که همواره نسبت به ارزش ها و انقلاب و پیام ها و سخنان امام و رهبری پایبند بوده اند.

تشکیل منطقه اقتصادی جازموزیان در دستور کار است

رئیس جمهور با بیان اینکه برای مصوبه ایجادمنطقه ویژه اقتصادی جازموریان بعد از 15 سال هیچ اقدامی تاکنون صورت نگرفته است، افزود: وجود این منطقه ویژه اقتصادی می تواند تولید و اشتغال را در این خطه رونق دهد و بیکاری منطقه جازموریان که خیلی ها را رنج می دهد، رفع کند.

رئیس جمهور در جمع مردم جیرفت: استان شدن جنوب کرمان حتمی است

رئیسی در بخش دیگری از سخنان خود درباره استان شدن جنوب کرمان گفت: مساله استان شدن جنوب استان کرمان در دستور کار دولت است و ان‌شاءالله این موضوع پیگیری خواهد شد. اجرای آن با تاخیری مواجه شده، اما در مجموع استان جنوبی کرمان حتما تشکیل خواهد شد. وی همچنین با اشاره به استقبال مردم جیرفت از وی، عنوان کرد: ابراز محبت شما مربوط به نظام و انقلاب است و بنده سرباز و خدمتگذار این انقلاب هستم و به این خدمتگذاری افتخار می کنم./ ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه