اخبار باغشهر بم

اخبار سفر رئیس‌جمهور به کرمان، جیرفت و بم: ۲۰ و ۲۱ مرداد

گزارش سفر ابراهیم رئیسی به استان کرمان: این خبر بروزرسانی می‌شود.

گزارش خبری سفر ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور کشور به استان کرمان و شهرستان‌های جیرفت و بم پنجشنبه ۲۰ و  جمعه ۲۱ مرداد.


ورود رئیس جمهور به استان کرمان

ابراهیم رئیسی ظهر امروز (پنجشنبه ۲۰ مردادماه ۱۴۰۱) با همراهی جمعی از اعضای هیات دولت در آخرین مرحله از دور نخست سفرهای استانی، وارد کرمان شد. رئیس‌جمهور طی سفر دو روزه به استان کرمان با مردم شهرستان‌های جیرفت و بم نیز دیدار خواهد داشت.

برنامه سفر رئیس‌جمهور در استان کرمان: حضور در جمع مردم کرمان، بم و جیرفت، نشست با فعالین اقتصادی استان با محوریت فعالیت‌های معدنی، حضور در نشست شورای اداری استان، نشست با نخبگان و ایثارگران، نشست با فعالین فرهنگی و بانوان استان. همچنین در پایان این سفر، نشست خبری به منظور جمع‌بندی و اعلام مصوبات برگزار خواهد شد.

رئیس جمهور در کرمان چه گفت؟

رئیس‌جمهور کرمان بم جیرفت استان کرمان
دست نوشته مردم کرمان در دیدار با رئیس جمهور
ابراهیم رئیسی با اشاره به ظرفیت‌های استان کرمان در حوزه‌هایی چون کشاورزی، باغداری، معادن، مراکز متعدد علمی، نیروی انسانی کارآمد و جوان، گفت: با وجود ظرفیت‌های متنوع، وجود فقر و محرومیت در استان پذیرفتنی نیست.
رئیس جمهور با بیان اینکه قبل از سفر دولت به استان بررسی‌هایی درباره مشکلات و مسائل استان با مشورت نماینده محترم مقام معظم رهبری در استان، استاندار، مدیران و نمایندگان محترم مجلس و نمایندگان محترم مجلس خبرگان انجام گرفته است، گفت: مصوباتی برای رفع مشکلات استان تدوین شده که در جلسه شورای اداری و در حضور مدیران استان بررسی و نهایی خواهد شد و پس از نهایی شدن اجرای آنها به طور جدی از سوی مدیران استانی و همکاران ما در مرکز دنبال می‌شود./ ایرنا

رئیسی در جنوب استان کرمان / رئیس‌جمهور با مردم جیرفت دیدار می‌کند

ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور کشورمان پس از حضور در جمع مردم کرمان، راهی جیرفت می‌شود. و بعد از آن نیز به شهر بم سفر می‌کند.

طبق برنامه اعلام شده، رئیس‌جمهور که از ظهر امروز وارد استان کرمان شده است، ساعت ۱۰ فردا (جمعه ۲۱ مرداد) دیدار مردمی با مردم جیرفت در جنوب استان خواهد داشت و از آنجا مستقیما به شهرستان بم می‌رود.

برنامه سفر رئیسی به شرق استان کرمان / بم بعد از سال‌ها میزبان نفر اول دولت خواهد بود

رئیس‌جمهور پس از دیدار و سخنرانی در جمع مردم کرمان و جیرفت، ساعت ۱۲ ظهر روز جمعه وارد بم در شرق استان می‌شود و در مسجد جامع با مردم دیدار می‌کند.

سفر ابراهیم رئیسی به شهرستان بم درحالی صورت می‌گیرد که آخرین حضور یک رئیس جمهور در این شهر مربوط به زمان دولت محمود احمدی‌نژاد است.

بروزرسانی می‌شود

خبرهای مهم مربوط به سفر رئیس‌جمهور به کرمان، بم و جیرفت به همین گزارش خبری اضافه می‌شوند.

معاون رئیس جمهور در جیرفت: استان شدن جنوب کرمان الزامی است

سیدمحمد حسینی معاون پارلمانی و حقوقی رئیس جمهور در جلسه شورای اداری جیرفت، ۲۱ مرداد را یک روز به‌یاد ماندنی برای مردم جنوب دانست و گفت: همانطور که ادارات  کل جنوب استان مستقل شدند باید استقلال مابقی نیز در دستور کار قرار گیرند؛ خبرهای خوبی در راه است باید جنوب کرمان ارتقا پیدا کند و شاهد تحول در این منطقه باشیم که در همین راستا نیز لازم است یک جهش خاصی اتفاق بیفتند و می‌طلبد همه نهادها و سازمان‌ها بیش از گذشته برای تحقق نگاه ریاست جمهوری وارد عمل شوند./ ایسنا

لینک ورود به متن کامل خبر


رئیس جمهور وارد جیرفت شد

رئیس‌جمهور کرمان بم جیرفت ورود به جنوب استان
بازدید هوایی رئیس‌جمهور از مناطق جنوب استان کرمان پس از ورود به جیرفت

 

ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور ایران که روز گذشته به استان کرمان سفر کرده، دقایقی قبل وارد شهرستان جیرفت شد و طبق برنامه قرار است پس از دیدار با مردم جیرفت، راهی بم شود.

دیدار رئیس جمهور با روستاییان جیرفت

رئیس‌جمهور کرمان جنوب استان جیرفت بم شرق
حضور ابراهیم رئیسی در جمع مردم روستای کوشا از توابع جیرفت

رئیسی که سفر خود به کرمان را از عصر دیروز (پنجشنبه) شروع کرده، صبح امروز دقایقی بعد از حضور در گلزار شهدای کرمان عازم جنوب استان شد و پس از ورود به فرودگاه جیرفت با بالگرد بازدید هوایی خود را از مناطق جنوبی استان شروع کرد و سپس در جمع مردم روستای کوشا (جیرفت) حضور یافت. / ایرنا


رئیس جمهور ‘استان شدن منطقه جنوب کرمان’ را تایید کرد

ابراهیم رئیسی در جمع مردم جیرفت و درخصوص خبرهای مربوط به استان شدن جنوب کرمان گفت: مساله استان شدن جنوب استان کرمان در دستور کار دولت است و ان‌شاءالله این موضوع پیگیری خواهد شد. اجرای آن با تاخیری مواجه شده، اما در مجموع استان جنوبی کرمان حتما تشکیل خواهد شد./ لینک ورود به متن کامل خبر


 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه