اخبار باغشهر بم

عکس و فیلم: وقتی بغض مرضیه جعفری سرمربی رکورددار فوتبال بانوان خاتون بم شکست

اشک‌های دردناک پرافتخارترین مربی فوتبال ایران

عکس و فیلم/ مرضیه جعفری سرمربی فوتبال بانوان خاتون بم و رکورددار قهرمانی لیگ بانوان کشور در اولین جلسه پیش از فصل؛ به یاد فرزند فقید خود گریست.

به گزارش باغشهر، سرمربی تیم فوتبال زنان شهرداری بم، با چشمانی اشکبار در نشست خبری آغاز فصل جدید از فرزند مرحومش یاد کرد.

کسب 7 عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتبال زنان، رکورد دست‌نیافتنی است که مرضیه جعفری به عنوان پرافتخارترین مربی فوتبال ایران به نام خود و تیم فوتبال زنان شهرداری بم به ثبت رسانده است؛ جعفری حتی فصل گذشته این شانس را داشت که جشن هشتمین قهرمانی خود را در بم برپا کند، اما یک اتفاق تلخ و تراژیک این قهرمانی را از او گرفت.

گریه پرافتخارترین سرمربی فوتبال بانوان ایران

عکس بغض اشک مرضیه جعفری سرمربی خاتون باغشهر بم

درست در حساس‌ترین برهه فصل، بیماری قلبی پسر مرضیه جعفری، شدت پیدا کرد و این مادر پرافتخار بر بالین فرزند خود رفت و نتوانست در کنار شاگردان خود باشد؛ البته که در روز پایانی لیگ، با مشقت و سختی فراوان جعفری تلاش کرد تا خودش را به کنار تیم برساند تا شاگردانش با روحیه بیشتری در میدان برای پیروزی بجنگند، چرا که رابطه عاطفی عمیقی میان بازیکنان و جعفری برقرار بوده و است. با این‌حال اما تلاش‌های بمی‌ها با کسب عنوان قهرمانی همراه نشد و بعد از آن نیز، پسر خانم سرمربی بر اثر شدت بیماری فوت کرد؛ اتفاق تراژیکی که مادر پرافتخار را کاملا خانه‌نشین کرد.

فیلم: اشک‌های پرافتخارترین سرمربی فوتبال بانوان ایران


دانلود فیلم از سرور باغشهر

حالا با گذشت 4 ماه از فوت فرزند مرضیه جعفری، او در نشست خبری تیم فوتبال زنان شهرداری بم برای فصل جدید حاضر شد؛ تیمی که قرار است با نام «خاتون بم» در فصل جدید لیگ برتر فوتبال زنان حاضر شود؛ در زمانی که می‌خواست صحبت‌های خود را آغاز کند، نتوانست احساسات خود را کنترل کند و با یادی از فرزند فقیدش، چشمانش پر از اشک شد و قادر به ادامه صحبت نبود که در این صحنه حضار در جلسه به افتخار خدمات شایسته جعفری برای فوتبال بم، او را مورد تشویق قرار دادند./ ورزش‌سه

عکس بغض اشک مرضیه جعفری سرمربی خاتون باغشهر بم

قابل ذکر است تیم فوتبال خاتون بم تمرینات خود را برای حضور در فصل بم زیر نظر مرضیه جعفری آغاز کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه