اخبار باغشهر بم

خاتون بم از شهرداری بندرعباس شکست خورد / نماینده هرمزگان قهرمان فوتبال ساحلی بانوان

نماینده استان هرمزگان در مرحله نهایی مسابقات فوتبال ساحلی بانوان، تیم‌های ملوان بندرترکمن، پیکان و خاتون بم را از پیش‌رو برداشت و قهرمان شد.

تیم شهرداری بندرعباس با سه پیروزی پیاپی موفق به کسب هفتمین قهرمانی در رقابت‌های فوتبال ساحلی بانوان کشور شد.

به گزارش باغشهر، مرحله نهایی لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور که از ۲۱ مهرماه به میزبانی شهرداری بندرعباس در زمین ساحلی غدیر برگزار شده بود، با قهرمانی تیم شهرداری بندرعباس به پایان رسید.

عکس فوتبال ساحلی بانوان شهرداری بندرعباس سایت باغشهر خاتون بم
عکس: دختران شهرداری‌بندرعباس قهرمان مسابقات فوتبال ساحلی بانوان ایران _ مهرماه ۱۴۰۰
در سومین روز از مرحله نهایی رقابت‌های فوتبال ساحلی بانوان کشور تیم فوتبال شهرداری بندرعباس موفق شد با نتیجه ۱۱ بر ۲ از سد تیم ملوان بندر ترکمن عبور کرده و برای هفتمین مرتبه جام قهرمانی را بالای سر ببرد . تیم شهرداری بندرعباس پیش از این تیم‌های پیکان تهران را با نتیجه پنج بر چهار و تیم خاتون بم را با نتیجه چهار بر ۲ از پیش رو برداشته بود.
همچنین درآخرین روز این رقابت ها قرار بود تیم پیکان تهران با خاتون بم دیدار کند که به علت حضور نیافتن تیم خاتون بم، تیم پیکان سه برصفر برنده این دیدار شناخته شد و توانست با ۶ امتیاز در رده دوم قرار گیرد. تیم های خاتون بم و ملوان بندر ترکمن نیز به ترتیب رتبه های سوم و چهارم را بدست آوردند.

درپایان این رقابت‌ها با حضور مهدی نوبانی شهردار بندرعباس، قاسم رنجبریان رئیس هیات فوتبال هرمزگان، فاطمه جراره رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس و مسئولان سازمان لیگ، جام و مدال قهرمانی به تیم‌های برتر اهدا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه