اخبار ایران و جهان

فیلم الدحیل ۴-۳ استقلال/ شکست پسران آبی در شب پراشتباه خط دفاعی

نتیجه بازی رفت الدحیل و استقلال چهارشنبه اول اردیبهشت ۱۴۰۰

فیلم/ در دور سوم بازی‌های گروه C لیگ قهرمانان فوتبال آسیا تیم الدحیل قطر با نتیجه ۴-۳ دیدار رفت برابر استقلال ایران را پیروز شد.

به گزارش باغشهر به نقل از ورزس‌سه، در دور سوم و پایانی مرحله رفت از بازی های گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا استقلال و الدحیل در استادیوم الجوهرة شهر جده عربستان به مصاف هم رفتند که این بازی زیبا و پر گل در نهایت با برتری نماینده قطر به پایان رسید.

فیلم خلاصه بازی و گل های دیدار الدحیل ۴ استقلال ۳

  • گل ارسلان مطهری به الدحیل – گل اول استقلال
  • گل شیخ دیاباته به الدحیل – گل دوم استقلال
  • گل فرشید اسماعیلی به الدحیل – گل سوم استقلال
  • گل عبدالله الاحرق و سه گل اولونگا به استقلال
دانلود الدحیل ۴-۳ استقلال _ لینک ورزش‌سه

ضعف خط دفاع استقلل در برابر الدحیل

در این بازی استقلال خیلی زود و توسط ارسلان مطهری به گل رسید. ارسال خوب موسوی به دهانه دروازه با ضربه سر گیتاریست آبی پوشان وارد دروازه صالح زکریا شد و تیم مجیدی خیلی زود پیش افتاد ولی به همان سرعت نیز گل تساوی را از الدحیل دریافت کرد.

یک پاس به پشت مدافعین با ضربه ادمیلسون همراه شد که مظاهری آن را برگشت داد ولی در ادامه اولونگا دروازه خالی را باز کرد.

دقایقی بعد روی اشتباه مرگبار ریگی اولونگا در مصافی تک به تک با مظاهری قرار گرفت و گل دومش را به ثمر رساند. با این وجود استقلال به بازی برگشت و توسط دیاباته گل تساوی را به ثمر رساند.

خط دفاع آسیب پذیر استقلال که شب کابوس باری را سپری می کرد، روی یک ارسال، المعز علی و عبدالله الاحرق را به حال خود رها کرده بودند که سانتر معز علی با ضربه عبدالله الاحرق به گل سوم الدحیل تبدیل شد و نیمه اول با نتجه ۳ بر ۲ به سود این تیم با پایان رسید.

در نیمه دوم توپ و میدان در اختیار استقلال بود و اینکه فرشید اسماعیلی روی یک کرنر و پس از چند کش و قوس، گل تساوی را به ثمر رساند و حساب کار 3 – 3 شد.

اما این پایان کار نبود و باز هم استقلال روی غفلت خط دفاعی که اولونگا را به حال خود رها کرده بود و این بازیکن با ثبت یک هت تریک، گل چهارم تیمش را وارد دروازه مظاهری کرد و این بازی در پایان با نتیجه 4 بر 3 به سود قطری ها به پایان رسید.

هر چقدر که استقلال در این بازی در خط حمله خوب و زهردار ظاهر شد، اما خط دفاعی استقلال شب بسیار بدی را پشت سرگذاشت. اولونگا که فصل گذشته آقای گل لیگ ژاپن شده بود، در این بازی اولین هت تریک لیگ قهرمانان آسیا را به ثبت رساند تا الدحیل به صدر جدول رفته و مجیدی نیز اولین شکستش را تجربه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه