اخبار استان کرمان

فیلم: اولین برد آسیایی بانوان شهرداری سیرجان با دو گل رقیه جلال‌نسب و زهرا علیزاده

شهرداری سیرجان با نتیجه دو بر یک بنیادکار ازبکستان را شکست داد.

فیلم: فوتبال بانوان شهرداری سیرجان در رقابت‌های آزمایشی باشگاه‌های آسیا با دو گل رقیه جلال‌نسب و زهرا علیزاده؛ بنیادکار ازبکستان را شکست داد.

به گزارش باغشهر، در دومین دوره رقابت‌های جام باشگاه‌های فوتبال بانوان آسیا؛ تیم دختران شهرداری سیرجان با نتیجه ۲ بر یک اولین بازی آسیایی خود برابر بنیادکار ازبکستان را با برد پشت سر گذاشت.

بانوان شهرداری سیرجان در دقیقه ۵ این دیدار موفق شدند با گل رقیه جلال‌نسب به نخستین گل دست یابند. گل دوم این دیدار را زهرا علیزاده در دقیقه ۶۵ به ثمر رساند. در دقیقه ۷۷ این دیدار هم بنیادکار ازبکستان از روی نقطه پنالتی به تک گل خود برابر سیرجان رسید.

فیلم گل رقیه جلال‌نسب به بنیادکار / گل اول شهرداری سیرجان

رقیه جلال‌نسب بازیکن رامهرمزی شهرداری سیرجان با گلزنی در دقیقه ۵ بازی چند رکورد به نام خود ثبت کرد. گل وی سریع‌ترین گل بازی‌های آسیایی و اولین گل تیم‌های ایرانی در این رقابت‌ها محسوب می‌شود.

دانلود

فیلم گل زهرا علیزاده به بنیادکار / گل دوم شهرداری سیرجان

زهرا علیزاده بازیکن یاسوجی شهرداری سیرجان با فرار به پشت مدافعان بنیادکار ازبکستان و یک ضربه چیپ دیدنی گل دوم را برای شهرداری سیرجان رقم زد.

دانلود

بازتاب برد دختران ایران برابر بنیادکار در سایت و پیج رسمی Afc

فوتبال دختران شهرداری سیرجان رقیه جلال‌نسب زهرا علیزاده برد آسیایی فیلم گل

کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از برتری تیم فوتبال زنان شهرداری سیرجان برابر بنیادکار در جام باشگاه‌های آسیای زنان، نوشت: سخت‌کوشی برای نماینده ایران نتیجه‌بخش بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه