اخبار استان کرمان

فیلم: دعوا و درگیری دختران در بلوار حمزه کرمان/ پلیس: چهار دختر دستگیر شدند

از دوردور تا زدوخورد/ سرنشینان دنا و پارس از خجالت هم درآمدند.

درحالی که مدت زیادی از ماجرای درگیری خیابانی دختران در اصفهان و داغ شدن “قمه‌کشی هلیا” نمی‌گذرد، اینبار فیلم دعوا و زدوخورد چهار دختر در بلوار حمزه کرمان منتشر شده است.

به گزارش باغشهر، آنچه که از فیلم منتشر شده در فضای مجازی پیداست گویا دعوا و درگیری جدیدی بین دختران اینبار در کرمان رخ داده است.

فیلم دعوا دختران کرمانی در بلوار حمزه شهر کرمان

 

در فیلم نیروهای پلیس نیز دیده می‌شوند که در تلاش برای پایان دادن به دعوای دختران کرمانی هستند./ کرمان‌نو

جزئیات ماجرای دعوا و درگیری دختران در کرمان از زبان پلیس

مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان کرمان، دعوای خیابانی دختران در بلوار حمزه کرمان را اینگونه تشریح کرد: شب گذشته سرنشینان دو خودروی سواری پس از توقف در بلوار حمزه شهر کرمان با یکدیگر به نزاع پرداختند و صحنه‌های درگیری این افراد که ۴خانم هستند در فضای مجازی منتشر شده است. پلیس کرمان در این اطلاعیه همچنین اعلام کرد: این افراد هنجارشکن با تلاش ماموران ناجا دستگیر شدند و روند قضایی پرونده آنان در حال انجام است. شناسایی و دستگیری فردی هم که اقدام به فیلم‌برداری و انتشار آن در فضای مجازی کرده بود در دستور کار پلیس فتا است‌.

موضوع دعوا و درگیری دختران کرمانی در بلوار حمزه، از این جهت جالب توجه است که طی روزهای گذشته انتشار ویدیویی از دعوای چند دختر در یکی از پارک‌های اصفهان، باعث واکنش‌های گسترده مردم در فضای مجازی شده بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه