اخبار باغشهر بم

فیلم و عکس: عاطفه رمضانی کاپیتان بانوان بم و سنگ صبور سرمربی

اهل ارزوئیه کرمان است و از سال ۸۶ در لیگ دسته ۳ فوتسال کشور شاگرد مرضیه جعفری بوده. وی سال‌ها در فوتبال بم بازی کرده و هم‌اکنون کاپیتان پرافتخارترین تیم بانوان ایران است.

فیلم و عکس / عاطفه رمضانی کاپیتان بانوان بم در جشن قهرمانی خاتون با لباسی منقش به عکس پسر و برادر مرضیه جعفری حاضر شد.

خاتون بم که از دو هفته قبل هشتمین قهرمانی خود را مسجل کرده بود، امشب دوشنبه ۱۶ خرداد آخرین بازی فصل را برابر پالایش گاز در ایلام برگزار نمود. این بازی با نتیجه ۵ بر ۱ به سود قهرمان پایان یافت و مراسم اهدای جام نیز در ایلام برگزار شد.

گریه مرضیه جعفری در شب جشن هشتمین قهرمانی

مرضیه جعفری سرمربی بانوان بم سال گذشته و در کمتر از ۶ ماه فرزند و برادر خود را از دست داد. داغ بزرگی که بانوی اول فوتبال ایران از آن عبور کرد تا دوباره قهرمانی را به بم بیاورد. شب گذشته و در جشن قهرمانی خاتون، جام به خانواده جعفری تقدیم شد که در این لحظه شاهد اشک‌های مرضیه جعفری در آغوش کاپیتان تیمش عاطفه رمضانی بودیم.

عکس و فیلم: عاطفه رمضانی سنگ صبور سرمربی

فیلم عکس عاطفه رمضانی کاپیتان خاتون بم مرضیه جعفری
عکس فرزند و برادر فقید مرضیه جعفری روی لباس عاطفه رمضانی نقش بسته
در لحظه‌ای که هشتمین جام قهرمانی باشگاه فوتبال بانوان بم به خانواده مرضیه جعفری تقدیم شد، سرمربی پرافتخار خاتون نتوانست جلوی اشک و گریه خود را بگیرد که در این میان عاطفه رمضانی کاپیتان تیم همچون همیشه سنگ صبور سرمربی بود.

معرفی عاطفه رمضانی

فیلم عکس عاطفه رمضانی کاپیتان خاتون بم
عکس / عاطفه رمضانی در شب هشتمین قهرمانی خاتون بم
عاطفه رمضانی متولد ۱۳۷۱/۲/۱ و اصالتا اهل اُرزوییه کرمان است. رمضانی همچنین کارشناسی ارشد در رشته بازاریابی ورزشی دارد.
عاطفه رمضانی از سال ۱۳۸۶ در لیگ دسته سه فوتسال کشور شاگرد مرضیه جعفری بوده و هم‌اکنون بازیکن تیم فوتبال بانوان بم است. وی همچنین سابقه بازی در فوتبال ساحلی و کسب عنوان خانم گلی در این مسابقات را هم با شهرداری بم دارد.

فیلم: عاطفه رمضانی جام هشتم را بالای سر برد

فیلم عکس عاطفه رمضانی کاپیتان خاتون بم جام قهرمانی
عکس / عاطفه رمضانی کاپیتان خاتون بم در جشن اهدای جام
عاطفه رمضانی بعنوان کاپیتان خاتون بم، هشتمین جام قهرمانی فوتبال دختران را بالای سر برد. رمضانی از ۸ قهرمانی خاتون، ۷ قهرمانی را تجربه کرده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه