اخبار استان کرمان

قهرمانی فولاد سیرجان در جام باشگاه‌های والیبال آسیا

فولاد سیرجان با کاپیتان ۴۳ ساله خود قهرمان آسیا شد

بیست‌ویکمین دوره رقابت‌های قهرمانی والیبال باشگاه‌های آسیا که در شهر ناخون راتچاسیما تایلند برگزار شد با قهرمانی فولاد سیرجان نماینده ایران، به پایان رسید.

به گزارش باغشهر، در دیدار فینال؛ تیم فولاد سیرجان نماینده ایران به مصاف العربی قطر رفت و سه بر یک این تیم را شکست داد و جام قهرمانی را بالای سر برد.


العربی قطر در مرحله گروهی مسابقات نیز ۳ بر یک مغلوب نماینده ایران شده بود.


شاگردان سعید رضایی در چهار ست و به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۱۹، ۲۱ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۲ به پیروزی رسیده و جام قهرمانی والیبال آسیا را به نام خود زدند. در ست نخست این مسابقه مجتبی قلی‌زاده بازیکن شماره ۱۲ فولاد سیرجان از ناحیه مچ پا مصدوم و از زمین مسابقه خارج شد.
تیم فولاد سیرجان با کسب ۶ برد متوالی به مقام قهرمانی سال ۲۰۲۱ باشگاه‌های والیبال مردان آسیا دست یافت تا هشتمین نماینده ایران در این رقابت‌ها در نخستین حضور آسیایی نیز قهرمان شود. نمایندگان ایران مجموعا ۱۵ قهرمانی در آسیا دارند./ ایسنا

قهرمانی با کاپیتان ۴۳ ساله

علیرضا بهبودی پاسور اسبق تیم ملی که برخی از هم نسل‌های او هم‌اکنون به عنوان مربی روی نیمکت تیم‌های لیگ برتری ایران حاضر هستند، با تجربه بالای خود به خوبی توانست بازیکنان کم تجربه فولاد سیرجان را در زمین و به ویژه در لحظات کلیدی بازی کنترل کند.

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه