اخبار باغشهر بم

نتایج هفته چهارم: برتری خاتون بم در ایلام / شهرداری سیرجان صدرنشین شد

خاتون بم با نتیجه ۲ بر صفر پالایش گاز ایلام را شکست داد و به امتیاز ۱۰ رسید؛ شهرداری سیرجان نیز با ۵ گل میهمان خود کیان نیشابور را شکست داد و با ۱۰ امتیاز و برحسب تفاضل گل بهتر صدرنشین لیگ بانوان شد.

نتایج هفته چهارم لیگ برتر فوتبال بانوان یکشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۱ / برد خاتون بم برابر پالایش گاز ایلام/ برتری پرگل شهرداری سیرجان برابر کیان نیشابور و صدرنشینی در جدول فوتبال زنان ایران

پیش بازی هفته چهارم لیگ برتر فوتبال بانوان

لیگ برتر فوتبال بانوان ایران پس از دو هفته وقفه، از امروز یکشنبه ۲۹ آبان ساعت ۱۳ با برگزاری ۵ بازی از سر گرفته می‌شود. این رقابت‌ها به علت حضور بازیکنان در اردوی تیم ملی بانوان، تعطیل شده بود.
درحال حاضر (پیش از بازی‌های هفته چهارم) سه تیم خاتون بم، شهرداری سیرجان و ایساتیس فارس با ۷ امتیاز و برحسب تفاضل گل در رده‌های اول تا سوم قرار دارند. تیم‌های سپاهان و ملوان نیز با ۶ امتیاز رده‌های چهارم و پنجم را در اختیار دارند. کیان نیشابور با ۳ امتیاز و زارع باتری سنندج نیز با ۲ امتیاز رتبه هفتم و هشتم جدول هستند و دو تیم بادرود تهران و پیکان البرز بدون امتیاز انتهای جدول ده تیمی قرار گرفته‌اند.

نتایج بازی‌های هفته چهارم لیگ فوتبال بانوان

پالایش گاز ایلام ۰ – ۲ خاتون بم

زارع باتری سنندج ۰ – ۲ پیکان البرز

شهرداری سیرجان ۵ – ۰ کیان نیشابور

ملوان انزلی ۲ – ۱ بادرود تهران

ایساتیس فارس ۱ – ۵ سپاهان اصفهان


شهرداری سیرجان با تفاضل گل بهتر نسبت به خاتون بم، صدرنشین لیگ بانوان شد

در یکی از بازی‌های حساس هفته چهارم لیگ فوتبال بانوان، تیم صدرنشین خاتون بم با ۲ گل میزبان خود پالایش گاز ایلام را شکست داد و به امتیاز ۱۰ و تفاضل گل (۹+) رسید. مونا حمودی دقیقه ۵۰ و نگین زندی دقیقه ۸۲ برای بانوان بم گلزنی کردند.
در دیگر بازی حساس هفته، شهرداری سیرجان میهمان خود کیان نشابور را با ۵ گل شکست داد و با ۱۰ امتیاز و تفاضل گل (۱۲+) جای خاتون بم در صدر جدول را گرفت. گل‌های بانوان سیرجان را هستی فروزنده، شبنم بهشت (۲ گل)، افسانه چترنور و زهره عرفانی به ثمر رساندند.

افسانه چترنور خانم گل لیگ بانوان تا پایان هفته چهارم

تا پایان بازی‌های هفته چهارم لیگ برتر، افسانه چترنور از شهرداری سیرجان با ۵ گل و شبنم بهشت دیگر بازیکن این تیم با ۴ گل برترین گلزنان فصل پانزدهم فوتبال بانوان محسوب می‌شوند. همچنین ۱۱ بازیکن از تیم‌های مختلف از جمله زهرا قنبری و نگین زندی بازیکنان خاتون بم، با ۲ گل در رده‌های بعدی قرار دارند. فصل گذشته زهرا قنبری خانم گل فوتبال بانوان شده بود.

جدول لیگ برتر فوتبال بانوان

درحال حاضر با احتساب نتایج بازی‌های هفته چهارم؛ شهرداری سیرجان با ۱۰ امتیاز و تفاضل گل (۱۲+) رتبه اول جدول است و خاتون بم نیز با امتیاز مشابه اما تفاضل گل (۹+) در رده دوم است. سپاهان اصفهان و ملوان بندر انزلی با ۹ امتیاز رده‌های سوم و چهارم را در اختیار دارند.
لینک ورود به جدول کامل لیگ‌ برتر فوتبال بانوان ایران

برنامه بازی بعدی خاتون بم

تیم فوتبال بانوان خاتون بم در دیدار بعدی خود روز شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱ در بم میزبان تیم رده نهمی زارع باتری سنندج خواهد بود‌.

لینک ورود به برنامه کامل بازی‌های خاتون بم در فصل پانزدهم / ۱۴۰۲ – ۱۴۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه