اخبار باغشهر بم

هوای بم در میانه آبان ۱۴۰۱ / افزایش ابر و بارش پراکنده باران در مناطق کوهستانی

پیش‌بینی هواشناسی شهرستان بم برای جمعه ۱۳ آبان ۱۴۰۱ / هوای بم در روزهای آینده از هفته سوم آبان با افزایش ابر، بارش پراکنده باران در مناطق کوهستانی و وزش باد شدید همراه خواهد بود.

از روزهای ابتدایی آبان ماه، بارش باران در مناطق مختلف کشور به‌خصوص نوار غربی و شمالی آغاز شده و در برخی استان‌ها با بارش برف همراه بوده است. همچنین از ۸ آبان بارش‌ها به شرق و جنوب شرقی ایران رسیده و در مناطق کوهستانی استان کرمان نیز طی روزهای اخیر بارش باران و تگرگ گزارش شده است.

هوای بم در ۱۳ آبان: کاهش دما و بارش باران در مناطق کوهستانی

سامانه بارشی که ابتدای آبان و از مرزهای غربی وارد کشور شده بود، طی روزهای (پنجشنبه، جمعه و شنبه) در جنوب و شرق کشور فعال است و از اواخر وقت فردا (جمعه ۱۳ آبان) سامانه بارشی از مرزهای شرقی کشور خارج می‌شود.
برای روز جمعه ۱۳ آبان در ارتفاقات شهرستان بم از جمله مناطق کوهستانی دهبکری و مرغک، بارش پراکنده باران پیش بینی می‌شود.
سازمان هواشناسی: در جنوب استان‌های بوشهر و فارس، نقاطی از استان هرمزگان، سیستان و بلوچستان، کرمان، یزد، خراسان جنوبی، خراسان رضوی رگبار باران، رعدو برق و وزش باد پیش بینی شده است. همچنین در شرق سواحل دریای خزر بارش پراکنده رخ می‌دهد.

شنبه با گذر موج تراز میانی از شمال شرق برای خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سمنان و ارتفاعات شرقی البرز، ارتفاعات استان‌های هرمزگان، کرمان و شمال سیستان و بلوچستان، بارش پراکنده و وزش باد پیش‌بینی شده است.

لینک ورود به سامانه هواشناسی شهر بم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه