اخبار باغشهر بم

وضعیت محور بم – کرمان در سیل مردادماه: جاده بازگشایی شد

[بروزرسانی می‌شود] آخرین وضعیت از مسدود شدن جاده بم کرمان در اثر بارندگی تابستانه و طغیان رودخانه‌ها و جاری شدن سیل/مسیر بم به سمت کرمان مسدود شد و احتمال انسداد محور کرمان به سمت بم نیز وجود دارد.

بروزرسانی: جاده بم – کرمان بازگشایی شد / وضعیت سیل همچنان ناپایدار است

مسیر بم به سمت کرمان که از ساعت ۱۳:۳۰ مسدود شده بود از ساعت ۱۶ مجددا بازگشایی شد. با این‌حال باتوجه به ادامه بارندگی‌ها در ارتفاعات که تا روز جمعه ادامه خواهد داشت؛ احتمال انسداد مجدد این جاده وجود دارد لذا از سفرهای غیرضروری تا پایان هفته خودداری نمایید.

مسدود شدن محور بم به سمت کرمان

[ساعت ۱۳:۳۰ چهارشنبه ۵ مرداد]

فرمانده پلیس راه بم – زاهدان گفت: به علت بارش‌های اخیر و طغیان رودخانه‌های منطقه، محور بم -کرمان در محدوده روستای تهرود ظهر چهارشنبه مسدود شد.

بارش ها از عصر سه‌شنبه در جنوب کرمان به اوج خود رسیدند و امروز نیز در برخی دیگر مناطق استان از جمله شرق استان جریان دارد. انسداد  راه های اصلی، فرعی و روستایی، قطع برق در چند روستا در جنوب استان و آبگرفتگی منازل برخی شهروندان در نتیجه سیل در جنوب استان گزارش شده است.

بازگشایی جاده بم – کرمان [ساعت ۱۶] – مردم قبل از سفر از وضعیت جاده استعلام بگیرند / سیل همچنان ادامه دارد

احسان عراقی‌زاده مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان گفت: محور اصلی بم به کرمان دقایقی پیش بازگشایی شد.

فردا و پس فردا (پنجشنبه و جمعه ۶ و ۷ مرداد) اوج بارش‌ها خواهد بود و احتمال انسداد مجدد مسیرها وجود دارد که لازم است مردم قبل از هرگونه سفر برون شهری از آخرین وضعیت جاده مطلع شوند. مسیر کرمان – بم و برعکس، همچنان درگیر طغیان رودخانه‌هاست و سیل حداقل تا پایان روز جمعه ادامه خواهد داشت.

استعلام از وضعیت جاده‌ها با تلفن گویا

شهروندان می‌توانند برای استعلام وضعیت تمام محورهای ارتباطی از جمله جاده بم – کرمان با سامانه گویا ۱۴۱ (متعلق به اداره راهداری) تماس حاصل نمایند‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه