اخبار استان کرمان

وضعیت بحرانی سیل ریگان: تخریب پل‌ها / مفقودی ۶ نیروی راهداری و فوت دو کودک

فرماندار ریگان: وضعیت سیلاب در شهرستان به مرحله فوق بحرانی رسیده است / ۶ نیروی راهداری و اداره برق از روز گذشته مفقود شده‌اند و به دلیل قطع راه‌های ارتباطی؛ از وضعیت مردم ساکن در مناطق کوهستانی اطلاعی در دست نیست / درخواست کمک فوری از نیروهای امداد هوایی و گروه‌های آفرود بم

آخرین وضعیت از سیل شهرستان ریگان در دی ماه ۱۴۰۰ / ۶ نیروی راهداری و اداره برق مفقود شدند / دو کودک ریگانی جانباختند.

به گزارش باغشهر، بارندگی شدید روزهای اخیر در مناطق مختلف استان کرمان باعث وقوع سیلاب و خسارت‌های مالی و جانی بسیاری شده‌ است.

مفقود شدن ۶ نیروی راهداری و برق در ریگان

فرماندار ریگان در شرق کرمان با اعلام وضعیت بحرانی ناشی از سیلاب در این شهرستان گفت: ۷۵روستا در محاصره سیل هستند که امکان امدادرسانی به بیشتر آنها نیست؛ درخواست امداد هوایی داریم ضمن اینکه از ۶ نیروی راهداری و برق نیز از دیروز اطلاعی نداریم.

از وضعیت مردم مناطق کوهستانی ریگان اطلاعی در دست نیست

همزمان با جنوب کرمان، مناطق شرقی استان هم از ۲ روز پیش درگیر سیل شدید هستند و آنطور که فرماندار ریگان می‌گوید آب، برق و تلفن مناطق کوهستانی شهرستان قطع شده است و اطلاعی از وضعیت این مناطق فعلا در دست نیست.

فوت دو کودک ریگانی در سیلاب / درخواست کمک از گروه‌های آفرود

بهزاد عارفی رئیس جمعیت هلال احمر ریگان گفت: از ۲ کودک مفقود شده، پیکر بی‌جان یک کودک پیدا شد و تلاش برای یافتن دیگری ادامه دارد. همچنین با توجه به شدت سیل و توفان شن، از گروه آفرود بم نیز درخواست کمک‌رسانی شده است‌.

درخواست اعزام نیروهای امداد هوایی برای کمک به سیل زدگان ریگان / اعلام وضعیت بحرانی

فرماندار ریگان با بیان اینکه بارش باران مجددا شروع شده و در امر امدادرسانی اختلال‌هایی ایجاد کرده است؛ خواستار اعزام فوری نیروهای امداد هوایی شد.

تخریب پل‌های ارتباطی ریگان – ایرانشهر

محور ترانزیتی ریگان – ایرانشهر از روز گذشته به علت تخریب ۲ دهانه پل مسدود شده و باتوجه به ادامه سیل، همچنان در همان وضعیت است. فرماندار ریگان: جریان آب در رودخانه‌های گزبهمن، پاسرخ و ریگان شدید بوده و بارش باران در مناطق کوهستانی بسیار زیاد و نگران‌کننده است./ ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه