اخبار ایران و جهان

نحوه ثبت‌نام و فعالسازی بسته ۷ گیگ اینترنت رایگان؛ هدیه مخصوص انتخابات

آدرس سایت و راهنمای ثبت نام جهت دریافت اینترنت یک‌ماهه هدیه ایام انتخابات

آذری جهرمی توضیحات کاملی از نحوه ثبت‌نام و فعالسازی بسته ۷ گیگ اینترنت رایگان، هدیه انتخابات ۱۴۰۰ ارائه داد. دریافت این بسته‌ها براساس کد ملی هر فرد خواهد بود و شامل تمام مردم ایران نیز می‌شود. مدت اعتبار بسته‌های اینترنت هدیه یک ماهه است.+آدرس سایت ثبت نام اینترنت رایگان

به گزارش سایت باغشهر بم، «محمدجواد آذری جهرمی» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره بسته‌های اینترنت رایگان که برای انتخابات در نظر گرفته شده است توضیحاتی ارائه کرد.

وی گفت: ستاد ملی کرونا برای حفظ سلامت مردم در روزهای انتخابات، تبلیغات در فضای مجازی را تجویز کرده و علاوه بر دستوراتی به ستادهای انتخاباتی به استفاده از این ظرفیت، از وزارت ارتباطات هم خواسته است که به مردم برای این روزها بسته‌های رایگان اینترنت ارائه کند.

آذری‌جهرمی گفت: برای هر کدملی یک بسته هفت گیگابایتی اینترنت (نپرسید داخلی، اینترنت یک شبکه بین‌المللی است) یک‌ماهه به عنوان هدیه در نظر گرفته شده است. وزیر ارتباطات اعلام‌کرد: برای اینکه یک‌باره شبکه تحت فشار قرار نگیرد و سرعت افت نکند، ثبت‌نام در یک هفته انجام می‌شود که تقسیم‌بندی ثبت‌نام نیز بر اساس رقم آخر کدملی خواهد بود و هر بسته اینترنت هدیه از زمان فعال‌سازی به مدت یک ماه اعتبار دارد.

بسته‌های اینترنت رایگان فقط برای اپراتور موبایل

به گفته وی، این بسته‌ها فقط بر روی اپراتورهای تلفن همراه ارائه و ثبت‌نام آنها از عصر امروز آغاز خواهد شد. بسته‌های فعال فعلی شما نیز در حال رزرو نگهداری می‌شوند و پس از اتمام بسته هدیه، باقی‌مانده بسته قبلی قابل استفاده خواهد بود./ایرنا

وزیر ارتباطات: «ما با هیچ کسی برای بسته هدیه تماس نخواهیم گرفت، از شما درخواست ارسال هیچ کد فعال‌سازی هم نخواهیم کرد، ثبت‌نام هم فقط از طریق سایت خواهد بود بنابراین مراقب کلاهبرداران باشید».

آدرس سایت ثبت‌نام و دریافت اینترنت رایگان هدیه

آدرس سایت ثبت‌نان اینترنت رایگان هدیه بسته ۷ گیگ

ثبت نام اینترنت رایگان هدیه بسته ۷ گیگابایتی ویژه ایام انتخابات از طریق سایت معرفی شده توسط وزیر ارتباطات:

👈  Ictgifts.ir  👉

جهت ورود به سایت، لینک بالا را لمس نمایید. پس از ورود گزینه “هدیه انتخابات” را بزنید تا مراحل ثبت نام اینترنت رایگان برای شما نمایان شود.

توجه داشته باشید که در مرحله اول، فقط آن‌هایی که آخر کدملی‌شان اعداد 0 و 1 دارند، مجاز به ثبت‌نام خواهند بود.

احیانا اگر سایت موردنظر با کندی و یا اختلال مواجه شد دلیل احتمالی آن ترافیک بالا و شلوغی سرور است.

‫2 دیدگاه ها

  1. یعنی چی من که از هزار بار زدم رو سایت و روی گزینه ثبت نام کلیک کردم هربار جواب میاد مهلت ثبت نام این طرح به پایان رسیده این چ وضعه هدیه دادنه تو سرشون بخوره بی‌خردای یاغی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه