اخبار ایران و جهان

فیلم: گل قیچی برگردون مهدی طارمی به چلسی در شب حذف پورتو از لیگ قهرمانان اروپا

نتیجه بازی برگشت پورتو و چلسی سه شنبه شب ۲۴ فروردین ۱۴۰۰/ دانلود فیلم گل زیبا و آکروباتیک مهدی طارمی به چلسی

فیلم/ سوپر گل لژیونر ایرانی پورتو برابر چلسی؛ مهدی طارمی بازیکن تیم فوتبال پورتو پرتغال دقیقه ۹۴ بازی پوتور و چلسی موفق به گلزنی شد.

به گزارش باغ شهر، در بازی برگشت پورتو و چلسی در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، مهدی طارمی مهاجم گلزن و ایرانی پورتو، تک گل پیروزی بخش نماینده پرتغال را در دقیقه ۹۴ به ثمر رساند.

پورتو با وجود برتری یک بر صفر برابر چلسی، از لیگ قهرمانان فوتبال اروپا حذف شد، آن هم به دلیل شکست ۲ بر صفر در بازی رفت.

در بازی رفت چلسی و پورتو، مهدی طارمی به دلیل محرومیت حضور نداشت‌. در بازی برگشت که امشب برگزار شد، سرمربی پرتغال در اقدامی عجیب که مورد اعتراض هواداران این تیم هم قرار گرفت، مهدی طارمی را در ترکیب اصلی قرار نداد و این بازیکن از دقیقه ۶۳ وارد زمین شد.

فیلم گل زیبا و آکروباتیک مهدی طارمی در بازی پورتو ۱_۰ چلسی با گزارش فارسی

دانلود سوپرگل مهدی طارمی به چلسی _ فوتبالی.نت

فیلم گل مهدی طارمی به چلسی با گزارش عربی 

دانلود گزارش عربی گل مهدی‌طارمی به چلسی _ورزش‌سه

افسوس؛ چرا طارمی در ترکیب اصلی پورتو نبود

قطعا با دیدن این گل مهدی طارمی به چلسی، سرمربی پورتو از اینکه چرا به طارمی از همان ابتدا بازی نداده است، پشیمان خواهد شد. پورتو با یک گل بازی را برد اما نتوانست صعود کند و طارمی سوپر گلی زد که قطعا بهترین گل این هفته‌ی چمپیونزلیگ بود.

اگر پورتو کمی خوش شانس تر بود شاید می‌توانست به مرحله‌ی بعد صعود کند اما یاران توخل در چلسی، توانستند از نتیجه بازی رفت دفاع کنند و اوضاع برای یاران کونسیچائو(سرمربی پورتو) دشوار شد. او در دقیقه 70 مهدی طارمی را وارد میدان کرد و مهدی هم با سوپر گل خود نشان داد که توانایی بسیار بالایی دارد.

در مورد سوپرگل مهدی طارمی به چلسی هر چه گفته شود کم است. این گل را حتما باید دید. چلسی بسیار خوش شانس بود که مهدی طارمی از ابتدا در ترکیب پورتو نبود وگرنه شاید اکنون شرایط کاملا متفاوت بود و این چلسی بود که حذف می‌شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه